מטבחים מעוצבים

לגלריית המטבחים

איזה חוויה אדירה זאת הולכת להיות, לבחור את הצבעים, הגימור והמשטחים. אתם לוקחים חלק בתהליך יצירה מרגש.
מטבח איכותי ויפה הנמצא במרכז הבית משתלב ומכתיב את הגדרת הסגנון העיצובי והמראה של הבית שלכם. המטבח תופס חלק גדול בחלל המרכזי של הבית המודרני ועיצוב המטבח שתבחרו הוא כמו תפאורה המשפיעה על האווירה המיוחדת שאתם חולמים עליה וחווית החיים. מטבחים מעוצבים משפיעים על שפת העיצוב של כל הבית.
עיצוב מטבחים, פרטי הגימור המושלמים, בחירת הידיות והפרזולים, יחד עם שילוב של מערכות מתקדמות ממיטב היצרנים, הם אלה שהופכים את המטבח המעוצב שלכם לאלמנט עיצובי משמעותי ואת השימוש במטבח להנאה צרופה.
המטבח הוא בהחלט הלב הפועם של כל הבית והמשפחה.

את התכניות למטבח שיתאים לכם בול, נשב לעשות ביחד. נכיר אתכם ונשמע מהם החלומות שלכם. האם יתאים לבית שלכם מטבח מודרני, עם ידיות אינטגרליות או דווקא מטבח בסגנון פרובנס בצבע שמנת. אולי תבחרו מטבח כפרי וחמים שמשדר אוירה נוסטלגית, ואולי הלב שלכם אומר, מטבח מודרני בצבעים בהירים וקווים נקיים.

זה המטבח שלכם, לכן התאמת תכניות המטבח למבנה הבית ואורח החיים שלכם הוא חלק בלתי נפרד מעבודת העיצוב והתכנון המתבצעות בנגריה. הנגרייה שלנו היא נגרית מטבחים מומחים
ותכנון מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית, זאת העבודה שלנו.
מטבח מעוצב שנשאר אתכם לאורך שנים הוא תוצאה של תשומת לב לפרטים.
מטבח איכותי ונח משלב את תכנון המיקומים של כל הפונקציות המתקיימות בו. אנחנו מלווים אתכם גם דרך כל הפרטים הטכניים כמו תכנון נכון של מיקום הכיור, הכיריים, התנור והמקרר.
נברר אתכם איך נח לכם לעבוד במטבח ונתאים לכם את שטחי האכסון ומשטחי העבודה לפי מבנה החלל.
תדמיינו את עצמכם עושים הפסקת קפה קצרה, ליד דלפק ישיבה, המשולב באי היפה שבמרכז הבית.

עיצוב מטבחים

אתם מקבלים באביגדור4 את כל היתרונות שיש בעבודה האישית עם נגר פרטי יחד עם מוצר מתקדם של חברת מטבחים.
תהליכי העבודה באביגדור4 משלבים ידע וניסיון מקצועי, שנצבר בעשרים שנות עבודה יחד עם טכנולוגיות תכנון ויצור ממוחשבות מהמתקדמות בענף הנגרות. במקצועיות, שאין עליה פשרות, ירון וצוות הנגרייה, מספקים לכם מוצר איכותי בסטנדרט הגבוהה ביותר. מטבח שישמש אתכם בנאמנות לאורך שנים.

עוד על מטבחים מודרניים
עוד על מטבחים כפריים

"ברצוני להביע את הערכתי הרבה על היכרותי את הצוות המדהים והמקצועי בנגריית אביגדור4. כאשר אני מתכננת פרויקטים מיוחדים, אחרים ולא סטנדרטים אני מגיעה בהנאה גדולה לנגרייה במושב אורות.

קבלת הפנים חמה, ומרגע זה הכל כל כך ברור, מובן, ויש עבודת צוות יעילה . כל פרויקט נעשה באהבה ועם תשומת לב לפרטים הקטנים , והתוצאות לא אכזבו אף לא פעם אחת. בכל סיום פרויקט אני שומעת מהלקוחות משפט מנצח – צדקת, באמת ייחודי ושונה, רהיטים, מטבחים, חדרי אמבטיה עם אופי ויופי ."

סמדר מוניס, מעצבת פנים