מטבחים כפריים

את האווירה הביתית והחמימה שיוצר מטבח בעיצוב כפרי, תרגישו מיד עם כניסתכם אל חלל הבית. כדאי שתדעו שמשלב התכנון, דרך הביצוע ועד המטבח המושלם שיעשה לכם את החיים בבית, אנחנו אתכם בכל פרטי התהליך.

יחד אתכם נתכנן מטבח מעוצב, שיכיל את כל פרטי הגימור המושלמים של מטבח כפרי איכותי. שילוב המרקמים והפרזולים המיוחדים, שולח את הדמיון שלנו אל מחוזות רחוקים. ריח התבשילים ורעש ההמולה של ארוחות משפחתיות הוא ההשראה למראה העשיר של מטבח כפרי בסגנון פרובנס.
בפגישות בינינו, נשמע מה אתם רוצים ונציע פתרונות שיתאימו לכם. כי מטבח איכותי הוא התהליך של חוויה ויצירה גם לכם.
מסורת של עסק משפחתי וטכנולוגיה ממוחשבת מהמתקדמות ביותר משולבת בתהליכי הייצור של המטבח הכפרי שלכם ומאפשרים לנו לספק לכם מטבח מתקדם ומשוכלל בעל מראה נוסטלגי. מטבח שישרת את המשפחה שלכם לאורך שנים.
שילוב החומרים המתאימים לעיצוב אווירה כפרית בת ימינו, חזיתות מטבח בצבע עם משטחי בוצ'ר מעץ מלא, משלימים את המטבח ואת האווירה הנעימה והמחבקת של הבית. אי של הפוגה, מפלט רומנטי לכם ולמשפחה שלכם, באורח החיים המודרני.
בתוך יחידות המטבח מותקנות מגירות בעלות מערכות טריקה שקטה ופתיחה כפולה וצירי דלתות  מהיצרנים המובילים באירופה.
המטבח שתבחרו הוא למעשה מטבח משוכלל המשלב עיצוב באווירה כפרית. איזו התרגשות, הצבעים והאפשרויות, כבר ממש בא לכם לראות איך הוא יצא.

לגלריית מטבחים כפריים

"ברצוני להביע את הערכתי הרבה על היכרותי את הצוות המדהים והמקצועי בנגרייתו של ירון אלוני. כאשר אני מתכננת פרויקטים מיוחדים, אחרים ולא סטנדרטים אני מגיעה בהנאה גדולה לנגרייה במושב אורות.

קבלת הפנים חמה, ומרגע זה הכל כל כך ברור, מובן, ויש עבודת צוות יעילה . כל פרויקט נעשה באהבה ועם תשומת לב לפרטים הקטנים , והתוצאות לא אכזבו אף לא פעם אחת. בכל סיום פרויקט אני שומעת מהלקוחות משפט מנצח – צדקת, באמת ייחודי ושונה, רהיטים, מטבחים, חדרי אמבטיה עם אופי ויופי ."

סמדר מוניס, מעצבת פנים